خبرنگاران؛ دیده‌بانان جهش تولید

منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در یامی به مناسبت روز خبرنگار، این قشر از جامعه را دیده بانان جهش تولید خواند.

0

متن پیام مدیرعامل ذوب آهن به ذیل می باشد:

۱۷مرداد، روز ارج نهادن به تلاشگران عرصه رسانه است که با آگاهی و قلم خود، همچون چشم و گوش جامعه عمل می کنند و مردم سالاری را تضمین می نمایند. اصحاب رسانه با نقدهای سازنده و شفاف سازی، نه تنها مسئولیت خطیر آگاهی بخشی به افکار عمومی را به عنوان رسالت خویش انجام می دهند، بلکه یاری رسان و مددکار بخش اقتصاد و صنعت جامعه در بهبود شرایط مدیریتی هستند.

خبرنگاران در سال جاری که به تدبیر مقام معظم رهبری با نام جهش تولید نامگذاری شده است، همچون دیده بانان این هدف مهم هستند و هر جا که زنجیره تولید کشور با مشکلی مواجه است ، قلم خبرنگاران در مقام پشتیبان وارد عمل می شود و با بیان مشکلات و آسیب ها و با مطالبه گری، مسئولین را در مقام پاسخگویی به افکار عمومی می نشاند تا گزندی به عرصه حیاتی تولید وارد نشود.

اصحاب رسانه هوشمند و متعهد کشور، علاوه بر بیان انتقادات و مطالبه گری، به خوبی دستاوردها و نتایج مهم بخش صنعت و اقتصاد کشور را نیز منعکس می سازند تا فعالان عرصه صنعت را دلگرم ساخته و نشاط و امید را به جامعه تزریق نمایند.

در شرایط کنونی که با تحریم های ظالمانه مواجه هستیم و  صنعگران کشور با الهام از اقتصاد مقاومتی، تمام تلاش خود را برای بی اثر ساختن توطئه های دشمنان در عرصه های اقتصادی  می نمایند ، هیچ ارگانی همچون رسانه نمی تواند حامی دلسوز این پیکار و جهاد اقتصادی باشد. خبرنگاران با روایت گری این مقاومت جانانه که در دل خود دستاوردهای مهم همچون بومی سازی، اتکا به جوانان، رونق تولید ملی و …. را به همراه داشته است، این دستاوردها و میراث گرانبها را که رنگ حماسه دارد، به نسل های آینده منتقل می سازند تا آنها نیز بدانند که هیچ دستاورد مهم و پایداری حاصل نمی شود مگر با اتکا به بازوی توانمند جوانان ایرانی.

در این روز گرامی که در آستانه عید غدیرخم است، یاد شهدای خبرنگار به ویژه شهید محمود صارمی را گرامی داشته و ضمن ارج نهادن به تلاش بی وقفه همه اصحاب رسانه و تبریک این روز خجسته به همه کنشگران عرصه رسانه، توفیق روز افزون آن ها را آرزومندم.